Jacquemus ve Saks İş Birliği

27 Nisan 2023

Jacquemus ve Saks iş birliğiyle yaratılan 'Été' isimli kapsül koleksiyonu bir kampanya çekimi ile tanıtıldı. Koleksiyondaki sınırlı üretim ürünler yalnızca Saks Fifth Avenue mağazasında mevcut.

Jacquemus ve Saks, önümüzdeki sezon için tam zamanında tanıtılan, Fransızca’da “yaz” anlamına gelen,  “Été” kapsül koleksiyonu için bir araya geldi. 


Saks mağazacılık sorumlusu Tracy Margolies yaptığı açıklamada, ”Bu özel kapsül koleksiyonunu piyasaya sürmek ve Beverly Hills mağazamızda büyük bir şekilde hayata geçirmek için Jacquemus ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz" dedi. "Jacquemus'un benzersiz estetik ve yenilikçi tasarım yaklaşımı markayı lüks modanın ön saflarına taşıdı ve hem erkek hem de kadın müşterilerimizin güven ve zahmetsiz zarafet yayan bu sınırlı sayıda koleksiyonla rezonansa gireceğini biliyoruz. Saks'ta, müşterilerimizin lüks içinde en çok aranan isimlerden, başka hiçbir yerde bulamadıkları yenilikleri ve modayı sunmak için her zaman çalışıyoruz” diye ekledi.


Saks Fifth Avenue Beverly Hills, özel bir Jacquemus vitrini ve mağaza içi kurulumu sergiliyor. Tasarım stüdyosu Perron-Roettinger tarafından oluşturulan mağaza cephesi 3 Mayıs'a kadar, mağaza içi görseller ise 18 Mayıs'a kadar açık.
Sınırlı sayıda üretilen koleksiyon, Fransa'nın güneyindeki küçük Mallemort kasabasında büyüyen tasarımcı Simon Porte Jacquemus için her daim bir ilham kaynağı olan Fransız Rivierası'na bir övgü niteliğinde tasarlandı.


Kanarya sarısı ve toprak tonlarının hakim olduğu koleksiyon hem kadın hem de erkek hazır giyimini sunuyor.
Koleksiyon sadece şu adreslerde mevcut; Saks.com, New York ve Beverly Hills'deki Saks Fifth Avenue mağazalarında.