Karl Lagerfeld İmzalı Otel Bu Yıl Açılıyor

04 Mayıs 2023

Temmuz 2023'te açılacak olan ve moda dahisi Lagerfeld tarafından tasarlanan Grand Lisboa Palace Resort Makao, Çin'de beş yıldızlı, sofistike bir anlayış sunan bir işletme.

Grand Lisboa Palace Resort Makao, tamamen Lagerfeld tarafından tasarlanan ve Temmuz 2023'te açılacak olan 271 odalı lüks bir otel deneyimi sunuyor. Altın ve siyah mermerler ile döşenmiş bir giriş lobisi, tavandan tabana kütüphane olan duvarları ve elbette, Lagerfeld'in karakterinin yansımasından izler taşıyor.Oda ve süitler, Çin sikkelerinden esinlenen özel yapım başlıklar, Jingdezhen'de el yapımı porselen vazolar ve geleneksel Çin ay kapılarından esinlenen dairesel oda bölücülerle oluşturuldu. Lagerfeld'in iş birliklerine olan tutkusunu yansıtan ve özel olarak yaptırılan mobilyalar arasında Hollandalı sanatçı Marcel Wanders, Fransız sanatçı Jean-Michel Othoniel'in heykelleri ve Floransa merkezli Terzani şirketinin avizeleri yer alıyor. 


Karl Lagerfeld imzalı bu otelde ayrıca ödüllü şef José Avillez'in menüsünü sunan Mesa Restoran, 4 bin kitabın yer aldığı kütüphane ve tümü Lagerfeld tarafından tasarlanan kapalı ve açık yüzme havuzları içeren bir spa ve sağlıklı yaşam merkezi bulunuyor.