Samos Adası’nda Keyifli Bir Tatil: Casa Cook Samos

29 Temmuz 2022

İlham verici yeşil manzaralara ve nefes kesen turkuaz sulara ev sahipliği yapan Samos’ta, hafızalardan silinmeyecek bir tatil…

Samos Adası’nın büyük bir ormanı andıran manzarasında, kuzeydoğu Ege Denizi'nin uçsuz bucaksız kumsallarına bakan Casa Cook Samos, Casa Cook koleksiyonuna katılan en yeni otel.


Mayıs 2022'de kapılarını açan sadece yetişkinlere yönelik bu özel otel, Akdeniz'in tarihi açıdan en zengin çevrelerinden birinde, Casa Cook’un misafirperverlik anlayışını ziyaretçilere sunuyor.
Yunan tanrıçası Hera'nın doğum yeri olan Samos, efsaneleri sevenler ve  sıra dışı bir tatil arayanlar için mükemmel bir nokta.


Geleneksel Yunan evlerinden veya Kamares'ten ilham alan Casa Cook Samos’un mimarisi, gerçekçi ve kapsayıcı özellikleriyle öne çıkarak bir Yunan köyünün tarihi konseptini koruyor. Otelin yüzme havuzları, otel içindeki her küçük mahallenin şehir merkezi olarak tasvir ediliyor.Ege Denizi'nin nefes kesen panoramik manzarasına sahip restoranıyla Casa Cook Samos, Yunan adalarının ve ötesinin lezzetlerini sunuyor ve taze malzemelerin mutfak zarafetiyle bir araya geldiği enfes menüler yaratıyor. Tüm güzellikleri ile Casa Cook Samos, Akdeniz’de en yeni kaçış noktanız olmaya aday.