Adrien Brody ve Bally iş birliği

24 Mart 2023

Ünlü oyuncu Adrien Brody, Bally için iki özel kapsül koleksiyon tasarlayacak.

Lüks moda markası Bally, Oscar ödüllü aktör ve sanatçı Adrien Brody ile heyecan verici bir iş birliği yapacağını duyurdu. Bu yeni ortaklık, lüks moda dünyasının ve sanatsal ifadenin bir birleşimi olmayı vadediyor. Brody, İsviçreli lüks moda markası için bir dizi bağımsız kapsül koleksiyon yaratarak tasarımcı olarak ilk çıkışını yapacak.


Özel bu iki kapsül koleksiyonda, Bally’nin tasarım stüdyosunun da desteğiyle Brody tarafından tasarlanan kıyafetler, ayakkabılar, çantalar ve aksesuarlar yer alacak. Brody, Bally markasının tarihini, mirasını kutlamayı, sergilemeyi ve kendi deneyimleri ile harmanlamayı planlıyor.  Ekrandaki unutulmaz performansları ve aynı zamanda çarpıcı resimleriyle tanınan Brody, tasarımcı olarak ilk çıkışını yapacak ve eşsiz sanatsal duyarlılığıyla harmanladığı hazır giyim, ayakkabı, çanta ve aksesuarlar yaratacak. Brody'nin kapsül koleksiyonları kendisinin seyahat sevgisinden ilham alacak. 


Brody’nin kapsül kolesiyonları yıl sonuna kadar dünya çapında Bally.com sitesinde ve seçkin Bally mağazalarında ve çok markalı bazı perakendecilerde satışa sunulacak.