Airbnb Bünyesindeki En İyi Küçük Evler

11 Şubat 2022

Küçük evlerin ufacık boyutları, olanaklardan yoksun oldukları anlamına gelmiyor çünkü tasarımcılar, çevresel sürdürülebilirlikten veya şık bir görünüm elde etmeden ödün vermeden evin tüm konforundan yararlanmanın akıllıca yollarını hayal edebiliyorlar.

Günümüzde popüler küçük konutlardan bazıları, boyutlarının üç katı olan evlerden daha büyük bir tasarım etkisine sahip olabiliyor. Bunun temel sebebi ise sahiplerinin alan ölçülerini en üst düzeye çıkarmaya niyet etmeleri, çevresel sürdürülebilirlikten veya şık bir görünüm elde etmeden ödün vermeden evin tüm konforundan yararlanmanın akıllıca yollarını hayal etmeleri.


Aşağıda listelediğimiz küçük Airbnb evleri, sıra dışı konaklama deneyimleri planlayan çiftler ve küçük aileler için ustaca tasarlandı. Ayrıca evler her biri 4,8 veya üzeri bir derecelendirmeye ve en az yüzde 90 yanıt oranına sahip olan "Süper Ev Sahipleri" tarafından işletilmekte ki bu da size en kısa sürede geri dönüş yapacakları anlamına geliyor.

 


AustinDoğu Yakası Arı Kovanı olarak da bilinen bu arka bahçedeki mikro kulübenin en önemli özelliklerinden biri, Southwest shenanigans ve Austin'in en sıcak restoranları, barları ve mağazalarından bazılarının Güney'e yakınlığı. Sedir kiremitli evin, sıra dışı ve göz alıcı şekli ilhamını Japon çay evlerinden  alıyor. Catskills, New York: Architectural Digest'in masalsı bir ormanda yer alan bir göletin üzerine tünemiş küçük ev versiyonunu hayal edin. İşte bu hayalinizdeki ev, Willow Treehouse. Antony Gibbon tarafından tasarlanan ve William Johnson tarafından inşa edilen bu gösterişli küçük ev, yıl boyu süren bir bekleme listesi ile meşhur.

 


Coconino County, Arizona: Glampy Shash Dinè eko-inziva yerinin konaklama birimleri kanvas çan çadırları, kapalı vagonlar, geleneksel Navajo evleri ve bu çağdaş bağımsız kabini içeren Navajo'ya ait çalışan bir koyun çiftliğinde yer alıyor. Tasarım, Escalante'den Knoll mobilyalar, Pendleton battaniyeler ve el dokuması kilimleri ile kesinlikle bir adım ötede! Elektrik veya akan su yok fakat bunun yerine güneş enerjisiyle ısıtılan su ile bir ek bina ve özel kamp duşu bulunuyor.