AJournal'ın Grammy 2022 Favori Stilleri

08 Nisan 2022

2022 Grammy Ödülleri gecesinde korseleri, 90'lardan ilham alan aksesuarları ve iddialı saç modelleriyle birçok çarpıcı isim kırmızı halıya renk kattı.

2022 Grammy Ödülleri her zamanki gibi yıldızlar geçidi ile geceye damgasını vurdu. Ariana Grande bu yıl törene katılmazken Billie Eilish, BTS ve Lil Nas X gibi isimler gecede boy gösterdi.

 

Valentino sayesinde gecenin en gözde rengi Pepto Bismol pembesi oldu. Katılımcılar ayrıca choker'lar, sivri uçlu takılar ve küçük Matrix güneş gözlükleriyle 90'lardan ilham alıyor gibiydi. Gecenin en iyi görünümlerini sizler için derledik.

 

En iyi Donatella İzlenimi: Dua Lipa


Donatella Versace 1992'de bu kıyafeti ilk kez giydiğinde çok konuşulmuştu. Erkek kardeşi, bu görünümü “Miss S&M” koleksiyonunun bir parçası olarak tasarlayarak ölümsüz hale getirdi. Kim Kardashian da 2018'deki Met Gala partisinden sonra koleksiyondan benzer bir vintage parça giymişti ancak Dua Lipa törende çok açık bir şekilde Donatella'ya benziyordu. 

En Klas: Lady Gaga


Gaga'nın geçmişte Grammy'lere giydiği kıyafetler göz önüne alındığında, bu seçimi kesinlikle sade ve abartısız. Ama elbette ne giyerse giysin her kıyafete Lady Gaga görünümü kazandırmayı başarıyor.
En İhtişamlı Kollar: St. Vincent


İhtişamlı kollarıyla dikkat çeken bu kıyafet, umuyoruz ki daha sonra yemek masasında bir mum kazasına uğramaz!
Tüm Zamanların En İyisi: Joni Mitchell

 

Joni Mitchell’in beresini kolyesiyle, ojesiyle, ayakkabısıyla ve bastonuyla eşleştirmesi ilham verici. Joni Mitchell rakipleri arasında eşsiz görünümüyle oldukça dikkat çekiyor.