Aman Hotels özel araba yolculukları tasarlıyor

11 Nisan 2021

Aman Driving Journeys, arabanızı yollara çıkarmak için bir bahaneden daha fazlasını sunuyor. Aman imzalı araba yolculukları, konuklarına açık yolun özgürlüğünün tadını çıkarma fırsatı sunarken çeşitli Aman hizmetlerini keşfetmelerine de olanak tanıyacak.

“Aman Driving Journeys,” arabanızı yollara çıkarmak için bir bahaneden daha fazlasını sunuyor. Aman imzalı araba yolculukları konuklarına açık yolun özgürlüğünün tadını çıkarma fırsatı sunarken çeşitli Aman özelliklerini keşfetmelerine de olanak tanıyacak.


Otomatik pilot ile gerçekleşecek sürüş gezileri sosyal mesafeli gerçekleşiyor. Özel ayarlanan GPS sistemleri ise rota bulmayı kolaylaştırıyor ve bir yol destek aracı, sürüş gerçekleşirken size eşlik ediyor. Rehberiniz ise kafeler ve galeriler gibi alışılmadık durma noktaları ve en iyi fotoğraf fırsatlarını yakalayabileceğiniz tüm lokasyonların önceden yüklendiği, size özel kişiselleştirilmiş bir iPhone oluyor.


Rahat bir deneyim sunmak için tasarlanmış rotalar, yolculara bir günlerini bir Aman otelinde dinlenerek geçirmelerine imkan tanıyor. Aynı zamanda, her gezinin iyi bir öğle yemeğini hak ettiğini bilen Aman Hotels, yol kenarındaki restoranlarda piknik ve gündelik yemeklerden kaliteli yemek restoranlarına kadar her şeyi ziyaretçileri için ayarlıyor.


“Aman Driving Journeys,” Kuzey Yarımküre’de ilkbahar ve sonbahar mevsimlerini en iyi şekilde geçirmek üzere planlanan, dünya çapındaki bir dizi ikonik Aman tatil beldesi ve otellerinde deneyimlenebilir. Katılımcı mekanlar arasında ABD’de Amangani ve Amangiri, Fas’ta Amanjena, Japonya’da Aman Kyoto ve Amanemu, Yunanistan’da Amanzoe, İtalya’da Aman Venice ve Rosa Alpina ve Karadağ’da Aman Sveti Stefan bulunuyor.