Anahtarınızı Bileğinizde Taşıyın: Senturion S177

30 Ekim 2018

Arabanızın anahtarı eğer çok şık olsaydı, muhtemelen onları cebinizde taşımak yerine bileğinize takardınız. Neden olmasın?

"Tek bir parçanın oluşturulması için 100 saate yakın bir zaman harcanmakta. Öncü modellerinde olduğu gibi, aracınızın mevcut şifreli güvenlik sistemi cihazınıza entegre ediliyor."
Londra'nın ana caddelerinden Piccadilly'nin üzerinde yer alan 9 Berkeley sokağında otomobilinizin anahtarını lüks bilekliklere çeviren türünün ilk ve tek örneği Senturion bulunuyor. Elmaslı ve meteorit versiyonları 270,000 dolara kadar alınabilecek bu bileklikler, birden fazla lüks otomobil markası ve modeli ile senkronize edilebiliyor.

Senturion S177, karbon kompozit ve titanyum ile tasarlanmış benzeri olmayan bir lüks araba anahtarı. İlk bakışta, Senturion’un en son elmas detaylı lüks otomobil anahtarları, Urwerk’in horolojik tasarımlarını andırıyor. Ancak S177 koleksiyonuna daha yakından bakıldığında, bunlar sadece karbon kompozit ve sağlam titanyumdan yapılmış benzeri olmayan araba anahtarı bileklikleri.

Her Senturion S177 anahtarı, yalnızca yedi adetle sınırlı bir serisinin parçası olarak üretilmiş. Tek bir parçanın oluşturulması için 100 saate yakın bir zaman harcanmakta. Öncü modellerinde olduğu gibi, aracınızın mevcut şifreli güvenlik sistemi cihazınıza entegre ediliyor. Mühendisler, aracın anahtarlık mekanizmasını, tasarlanan özel Senturion anahtarı içine sığacak şekilde yıkarak minyatürleştiriyor. Bilekliğinizi diğerlerinden ayırmak için farklı cila, kayışlar ve değerli taş süslemeleri ile kişiselleştirilebiliyor.