Andrew Castle’la Mauritius Adası’nda Bir Hafta

14 Temmuz 2017

Egzotik ada atmosferi eşliğinde tenis dersleri başlasın!

“Mauritus’un egzotik atmosferi eşliğinde tenis, deniz ve kum dolu bir hafta sunan Mauritius Tennis Week, ziyaretçilerini Hint Okyanusu’nun güneybatısında hüküm süren tropikal havası ile ağırlayacak.”

Tenis dünyasının sivri dilli spor spikeri ve zamanının en iyi tenis oyuncularından Andrew Castle, Wimbledon turnuvalarıyla yıllar içinde kazandığı tenis tecrübelerini, taktiklerini ve tabii ki eğlenceli mizacını tenis tutkunları ile paylaşmaya hazırlanıyor. The Private Travel Company ve First4Tennis’in iş birliği ile düzenlenen Mauritius Tennis Week with Andrew Castle, 25 Eylül – 3 Kasım tarihleri arasında Mauritus Adası’nda gerçekleşiyor.

Mauritus’un egzotik atmosferi eşliğinde tenis, deniz ve kum dolu bir hafta vadeden Mauritius Tennis Week, ziyaretçilerini Hint Okyanusu’nun güneybatısında hüküm süren tropikal havası ile ağırlayacak. Farklı seviyelere göre hazırlanmış eğitim ve alıştırma seansları küçük gruplar halinde devam ederken, atışlarınızın gelişmesi için koçların bütün ilgisi üzerinizde olacak. Andrew Castle'ın sunuculuğunda gerçekleşecek karşılaşmalarda ise tenisçiler arasındaki rekabet ruhu artarken, sportif tatiliniz turnuvaların bitimindeki gala gecesi ile sonlanacak.

Uzun antrenmanların ardından zamanınızı kaliteli geçirmek için bir hafta boyunca eviniz haline gelen Shandrani Beachcomber Resort & Spa, golf sahasıyla beraber spa ve su sporları tesisleriyle hizmetinizde olacak. Ayrıca beyaz kumlar üzerinde rahatlayabileceğiniz Mauritius Adası’nın plajları, birkaç adım uzağınızda.

Andrew Castle

Andrew Castle’ın başında olduğu eğitmen takımı ile bir haftalık tenis tatili için kendinize en uygun eğitim programını uzmanlar yardımı ile oluşturduktan sonra geriye sadece tatilinizin keyfini çıkarmak kalıyor. Mauritius Tennis Week with Andrew Castle’a katılmak için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.