Anya Hindmarch’a Göre Seksi Nedir?

27 Kasım 2018

Her zaman modanın eğlenceli ve hatta komik tarafını ele almayı seven tasarımcı Anya Hindmarch, bu defa etiketleme makinelerini odağına alıyor. Ve onları çok seksi buluyor!

"Anya Hindmarch, uzun zamandır hafta sonlarını, arşivlemek ve etiketlemek üzerine geçiriyor ve bir süre önce bu etiketleme merakını, tasarımlara taşımaya karar veriyor."

Söylenenlere göre tasarımcı Anya Hindmarch, uzun zamandır hafta sonlarını, arşivlemek ve etiketlemek üzerine geçiriyor. Ve bir süre önce bu etiketleme merakını, tasarımlara taşımaya karar veriyor. Öyle ki Sloane Street’te bulunan mağazasında bundan böyle “organizasyon kutlamaları” yapılıyor.


Sarah Andelman'ın beslenme çantası.

Etiketleme makineleri konusundaki tutkusundan sonra “Etiketli Konsept Mağazası” olarak yeniden adlandırılıyor tasarımcının mağazaları. Tüm butikler bundan sonra bir sezonluğuna bir ofis gibi görünecek ve ilhamını etiketlemeler ve etiketleme makinalarından alan koleksiyonun tamamını bu mağazalarda stoklanacak.

Val Garland'ın makyaj çantası.

Yasmin Sewell'in uçak kiti.

Hindmarch, özenle yarattığı bu yeni koleksiyona biraz daha eğlence eklemek için bir grup arkadaşını bu etiketleme konusunda dahil ediyor. Val Garland makyaj çantasını açıyor, Yasmin Sewell uçak içi ihtiyaçlarını paylaşıyor, Alex Eagle bebeğinin acil durum setini ortaya koyuyor ve Sarah Andelman ideal beslenme çantasını oluşturan bileşenleri koleksiyonun fotoğraf çekimi için bir araya getiriyor.