Apple ve Hermès’in AirTag iş birliği

25 Mayıs 2021

Apple, yeni AirTag takip cihazlarının yanı sıra Fransız moda evi Hermès tarafından üretilen üç yeni aksesuarı piyasaya sürdü.

Apple, yeni AirTag takip cihazlarının yanı sıra Fransız moda evi Hermès tarafından üretilen üç yeni aksesuarı piyasaya sürdü. 


Yeni Hermès Apple aksesuarları, geçtiğimiz ay Apple Park'ta yayınlanan "Spring Loaded" etkinliğinde duyurulmuştu. Bunlar, Apple’ın lansmanının yeni kahraman ürünü Apple AirTags için deri çanta, bagaj etiketi ve anahtar halkasından oluşuyor. Bu küçük, dairesel formdaki takip cihazları şirketin mevcut yazılımı Apple'ın "Find My" uygulamasıyla birlikte çalışarak valizinizden anahtarlara ve cüzdanınıza kadar nesneleri kolayca bulmanıza olanak sağlıyor.


Yeni koleksiyon, iki markanın paylaştığı malzemeye olan hayranlığı ve ince işçiliğe gösterdikleri özen üzerine kurulu. Klasik Hermès renklerindeki küçük çanta tılsımı, bagaj etiketi ve anahtarlık, bagajınıza veya anahtarlığınıza rahat ve sorunsuz bir şekilde sığması için son derece taşınabilir, hafif olacak şekilde tasarlanmış.


Apple iPhone Sistemi’nin mühendislik programı yöneticisi Carolyn Wolfman-Estrada, Hermès AirTag iş birliğini "özel bir el yapımı koleksiyon" olarak nitelendirdi. Ayrıca AirTag'in üzerinde iş birliğini belgeleyen bir Hermès gravürü yer alıyor. Apple, cihazların kolay bulunması için hafif, suya ve toza dayanıklı AirTag’leri hoparlörlerle tamamladı.