Araba Meraklılarını Buluşturan Kulüp: CCC Manhattan

10 Haziran 2017

En iyi klasik araba koleksiyonlarından birine CCC Manhattan ile ulaşabilirsiniz.

“Siz altınızdaki arabanın keyfini çıkarırken, hesabınızda biriken puanlar sayesinde bir sonraki rezervasyonunuzdaki kullanım süresi artıyor.”

Klasik arabalar, ince zevk sahibi insanların tutkusu. CCC Manhattan da, Hudson Nehri’nin kıyısında bulunan mekanında sizi, bu tutkunuzu paylaşacak diğer üyelerinin arasına katılmaya davet ediyor. Restoran-bar konseptli Classic Car Club Manhattan, üyeleri için günlük bir buluşma noktası. Klasik arabalarıyla dünyayı gezen, yarışlara katılan ve ortak heyecanlarını paylaşan isimlerin arasına dahil olarak sadece sosyalleşmiyor, aynı zamanda CCC Manhattan’ın sahip olduğu dünyanın en iyi klasik araba koleksiyonlarından birine de erişebiliyorsunuz.

Lamborghini Huracan, Ferrari 458 Spider ve 1974 Triumph TR6 gibi klasik modelleri istediğiniz zaman rezerve edebilmenize olanak sağlayan kulüp, garajının kapılarını bütün CCC Manhattan üyelerine açıyor. Puan bazında çalışan sistemiyle, alacağınız üyelik paketine göre arabanın sizde kalma süresi de değişiklik gösteriyor. Siz altınızdaki arabanın keyfini çıkarırken, hesabınızda biriken puanlar sayesinde bir sonraki rezervasyonunuzdaki kullanım süresi artıyor.CCC Manhattan, mekanının araba galerisinde düzenlediği kapalı etkinlikleri ve New York manzaralı terasında dostlarınızla buluşup yemek yeme imkanıyla ideal bir buluşma noktası. Kulüp üyelerine özel viski tadımı günleri veya İtalya’da Alp Dağları gezisi gibi organizasyonlarıyla yılın belirli zamanlarında dünyanın dört bir yanından gelen üyeleri bir araya getiren kulüp, ortak tutkulara sahip insanları çatısı altında birleştiriyor. Klasik arabalarla dolu, ayrıcalıklara sahip CCC Manhattan ailesine katılmak için gerekli bilgilere kulübün internet sitesinden ulaşabilirsiniz.