Belmond British Pullman ile Muhteşem Manzaralara Tren Yolculuğu

22 Nisan 2022

1920'lerin zarif atmosferi ve İngiltere içindeki çeşitli seyahat rotalarıyla Belmond British Pullman treni, lüks ve konforu muhteşem İngiltere manzaralarıyla buluşturan benzersiz bir yolculuk deneyimi vadediyor.

Kraliyet ailesinin tercihi ve beyaz perdenin yıldızı olan Belmond British Pullman, 1920’lerin ruhunu taşıyan Birleşik Krallık'taki en lüks trenlerden biri. Her biri özenle tasarlanmış on vagonu ile Belmond, misafirlerini geçmişten günümüze ulaşan birçok farklı hikayeye davet ediyor. Klasik döşemeleri, antika dekorasyon detayları ve art deco tarzıyla tüm yolcularını seyahatin Altın Çağı’na geri götürüyor.


Londra Victoria'dan kalkan lüks tren, 226 yolcuya ulaşabilen kapasitesi ile Büyük Britanya'nın önemli noktalarını ziyaret ediyor. Ayrıca Britanya Adaları'nın tüm bölgelerine ait en iyi ve en taze ürünlerle İngiliz mutfağının eşsiz lezzetlerini, hafızalardan silinmeyecek bir ambiyansta konuklarıyla buluşturuyor.


Şık masalar, enfes menüler ve lezzetli atıştırmalıklar ile Belmond British Pullman, ister beş çeşit bir menü, ister nefis bir ikindi çayı, her türlü deneyim için yolcularına mükemmel bir ziyafet vadediyor.

Büyüleyici Oxford, Winchester ve Cardiff kasabalarından yaz aylarının gözde sahil kasabaları Hastings, Whitstable ve Margate’a muhteşem manzaraları zarif bir atmosfer, lezzetli menüler ve konforlu bir macera deneyimi eşliğinde keşfetmek isteyenler için, Belmond British Pullman muhteşem bir seçenek.