Bir Hayale Doğru

19 Kasım 2021

Fransız moda evi Louis Vuitton, ilham verici son kampanyası için Yunanistan'dan sonra yönünü Ürdün’e çevirdi.

Louis Vuitton, Bir Hayale Doğru adlı son kampanyasında, lüks valiz tasarımlarını en iyi şekilde sergilemek için Ürdün'ün ünlü Wadi Rum ve Petra dahil olmak üzere çeşitli bölgelerini ziyaret etti. 


Viviane Sassen tarafından fotoğraflanan görüntüler, manzaralar arasında, kayaların ve kumların üzerinde koşan ve oynayan çocuklar aracılığıyla masumiyet içeren merak duygusunu yakalamaya çalışıyor. 


Doygunluğu yüksek renklerle birlikte manzara, tüm görkemiyle ön plana çıkıyor. Gökyüzünün koyu mavisi üzerine Wadi Rum'un katmanlı kayaları şeker pembesi şeritler halinde görünüyor. Louis Vuitton, bu etkileyici manzaranın önüne, sipariş üzerine üretilen valizlerini yerleştiriyor.

Bir görüntüde çantalar sepete sarılı, çölün üzerinde yükselen renkli bir sıcak hava balonuna eşlik ederken bir diğerinde valizler Ürdün’ün başkenti Amman'ın kuzeyindeki Jerash'taki muhteşem Roma amfi tiyatrosunda yer alıyor. Yine bir başka fotoğrafta çocuklar, Petra'daki Roma sütunları arasında oyun oynayan çocukları odağına alıyor.