Bolivya'da Fütüristik Bir Macera

12 Kasım 2018

Kachi Lodge, dünyanın en umulmadık yerlerindeki lüks kamp maceraları için danışmanlık yapan Vincent Raisière'nin ilk kalıcı mekanı.

"Vincent Raisière’nin şirketi Amazing Escapes’in uzmanlık alanı, dünyanın umulmadık noktalarında, tamamen kişiye özel lüks kamp deneyimi sunmak."

İsteği uzak kuzey Fin ormanlarının terkedilmiş bölgelerini ziyaret etmek ya da Arap Yarımadası'nın tamamen boş bir bölgesinde yıldızlarla dolu bir gökyüzünün altında kalmak olanlar için, yıllardır Vincent Raisière aranılan kişi oldu. Vincent Raisière’nin şirketi Amazing Escapes’in uzmanlık alanı, dünyanın umulmadık noktalarında, tamamen kişiye özel lüks kamp deneyimi sunmak.Raisière, şimdi bu stilini kalıcı bir mekana taşıyor. Kachi Lodge, altı fütüristik kulübesi ile Bolivya'nın 3,600 metredeki Uyuni tuz düzlüğü üzerinde şık döşenmiş haliyle başka bir dünyadan gelmiş gibi. La Paz'ın meşhur restoranı Gustu'nun aşçıları tarafından hazırlanan yemeklerin sunulduğu bir yemek salonu, ve yakınındaki Salar bölgesinde derin dalış deneyimi, 1.200 yıllık mumya lahitleri ve yerel halktan tuz toplama dersleri burada karşılaşacaklarınızdan bazıları.

Kamp Şubat 2019’dan itibaren ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak.