Bose sleepbuds ile deliksiz bir uykuya hazır olun

05 Temmuz 2019

Eğer uykunuz hafifse deliksiz bir gece uykusuna hasret kalmış olabilirsiniz ama Bose’nin gürültü maskeleyen kulaklıkları ile uykusuz geceler geride kalıyor.

Bazen yoğun ve stresli bir günün ardından tek istediğiniz akşam yatağa girmek ve deliksiz bir uyku uyumaktır. Ama eğer uykusu hafif biriyseniz ve şehirde yaşıyorsanız gürültü nedeniyle o çok ihtiyacınız olan gece uykusuna doyamayabilirsiniz. Neyse ki 21. yüzyılda teknoloji sayesinde her türlü soruna çözüm bulmak mümkün.


Amerikalı ses sistemi ve kulaklık üretici Bose’un uykusu hafifler için tasarladığı gürültü maskeleyen sleepbuds deliksiz uykuya hasret olanlar için çığır açan bir ürün. Bose Sleepbuds kulaklıkların diğer gürültü önleyici kulaklıklardan farkı gürültüyü önlemek yerine maskelemesi. Şehrin gürültüsünü, partnerinizin horlama sesini ve daha gece boyunca maruz kaldığınız birçok gürültüyü bu muhteşem kulaklık dalga sesleri, yaprak hışırtıları gibi önceden kulaklıklara yüklenmiş 10 yatıştırıcı ses ile değiştiriyor ve rahat bir gece uykusu uyumanızı sağlıyor. Ayrıca kulaklıkla entegre bir aplikasyon ile kulaklığınıza yeni sesler eklemeniz de mümkün. Bluetooth ile bağlantı kurup iOS ve Android ile uyumlu aplikasyon ile ses dosyasını indirmeden çevrimiçi de kulaklığınıza gönderebiliyorsunuz.


Esnek malzemeden yapılmış olan kulaklıklar 15 gram ağırlıkları ile yokmuş hissi veriyor. Telefonunuza veya tabletinize bağlamanıza yardımcı olan anten, kulaklığın dış tarafında bulunuyor ve kulağınızı yastığa koyduğunuzda asla rahatsız etmiyor. Farklı tipte üretilen kulaklıklar her türlü kulak tipine uymasıyla da benzerlerinden bir adım öne çıkıyor. Bose’un internet sitesindeki video yardımıyla size uygun kulaklığı seçebiliyor ve deliksiz uykuya hemen başlayabiliyorsunuz.


Bu son teknoloji kulaklıklar uyanmakta güçlük çekenler için de ideal. Kulaklık telefon veya tabletinize kurduğunuz alarmı sesi düşürerek kulağınıza veriyor. Ancak tabi ki her türlü teknolojik gelişme size hitap etmeyebilir. Bunun için Bose 30 günlük bir deneme süresiyle kullanıcılarına memnun kalmadıkları sürece para iadesi gerçekleştiriyor.