Bowers & Wilkins ve David Beckham İş Birliği

27 Haziran 2024

Futbol efsanesi David Beckham, ikonik ses markasının yeni yüzü oldu.

Bowers & Wilkins, yeni yüzü olarak David Beckham'ı seçti. Futbol yıldızının öne çıktığı bu kampanya, markanın uzun vadeli ortaklığının başlangıcını işaret ediyor. Her iki taraf da performanslarında "sarsılmaz mükemmellik" arayışına kendini adamış, İngiltere'nin köklü temsilcileri olarak öne çıkıyor.

Çekimde Bowers & Wilkins Px8 kablosuz kulaklıklarını takan Beckham, bu ortaklığın son derece doğal bir uyum olduğunu ifade ediyor. Beckham, "Yıllardır Bowers & Wilkins hayranıyım ve birçok ürününü kullanıyorum. Performans ve tasarım benim için her zaman önemli olmuştur, bu yüzden bu ortaklık da son derece doğal bir gelişme oldu” diyor.


Müziğin hayatında büyük bir rol oynadığını vurgulayan Beckham, "Bir parçayı dinlediğimde tam olarak nerede olduğumu ve ne yaptığımı hatırlayabiliyorum. Ailemizde özel anlar yaşandığında her zaman o ana eşlik eden bir şarkı olur." diye ekliyor.

Beckham, müzikle ilişkili önemli anlar olarak "ebeveynlerimle uzun araba yolculuklarındaki çalma listeleri, büyük bir maçtan önce beni odaklayacak parçalar ve okul koşusunda çocuklarımla birlikte en sevdikleri şarkıları söylememiz" gibi örnekler veriyor. "Her durumda müzik her şeyi güzelleştirir. Müzik dinlerken mükemmel ses kalitesi ararım. Bu yüzden Bowers & Wilkins hayranıyım ve bu markayla ortak olmaktan gurur duyuyorum." diyor.