Bowlus’dan karavanın yeni tanımı

04 Şubat 2021

Bowlus’un yeni lüks karavanı evcil hayvan maması kaseleri ve köpekler için özel olarak hazırlanmış yatakla birlikte geliyor.

Kaliforniya merkezli lüks seyahat karavanı üreticisi Bowlus tarafından sınırlı sayıda üretilen yeni model Terra-Firma, geçtiğimiz günlerde tanıtıldı. Öne çıkan özelliğiyse evcil hayvanlarımızın aile hayatındaki yerini anlıyor olması! Karavan, içinde evcil hayvanlar için yemek kaseleri, kişiselleştirilmiş bir yatak ile birlikte gelmesinin yansıra uzaktan ısı ayarı yapma imkanı da sunuyor.


Terra-Firma’nın öne çıkan diğer özellikleri arasında HEPA hava filtreleri, UVC aydınlatma, su filtreleme sistemi, GPS, akıllı fren sistemi ve karavanın 60 saniyeden kısa bir sürede herhangi bir araca bağlanabilmesine imkan veren bir bağlantı parçası bulunuyor. Bowlus, diğer modellerinde de olduğu gibi, uyku, mutfak ve banyo düzeninizi kişiselleştirebilmeniz için bir dizi özelleştirilebilir iç mekan seçeneği de sunuyor.


Bowlus kurucusu ve CEO’su Geneva Long, Terra-Firma hakkında şöyle diyor: “Yaşamın değerli anlarını zahmetsizce zenginleştiren unsurlarla lüks kara yolculuğu deneyimini yükseltmenin yeni yollarını bulmak için ısrarla çalışıyoruz. Terra-Firma sürümü, Bowlus’un süregelen yaklaşımını devam ettirerek yalnızca teknolojinin yararına değil, karavan endüstrisine yeni teknolojiler katma geleneğini sürdürüyor.”


Terra-Firma’nın bu özellikleri ucuza gelmeyecek ve lüks karavanın fiyatı 265 bin dolardan başlayacak — Bowlus şirketi, ön-siparişleri almaya başlamış ancak teslimlerin 2022 yılında başlayacağı öngörülüyor.