Bulgari, Muhteşem “Eden The Garden of Wonders” Koleksiyonunu Tanıttı

16 Haziran 2022

Anne Hathaway, Priyanka Chopra Jonas, LISA ve birçok ünlü ismin katıldığı muhteşem bir açılış etkinliği ile Bulgari’nin “Eden The Garden of Wonders” koleksiyonu modaseverlerle buluştu.

Göz kamaştıran mücevherler ve Anne Hathaway, Priyanka Chopra Jonas, LISA gibi birçok ünlü isim, Paris'teki İtalyan Büyükelçiliği’nde gerçekleşen muhteşem Bulgari gecesi için bir araya geldi.


İki gün boyunca devam eden büyüleyici etkinlik, 140'tan fazla mücevher şaheseri ve eşsiz saat tasarımlarından oluşan 'Bulgari: Eden The Garden of Wonders' koleksiyonunu tanıttı.


Gala gecesine özel olarak düzenlenen defile sonrasında İtalyan-Fransız şarkıcı Carla Bruni özel performansıyla geceye renk kattı.


Defile sonrası Fransız Şef Ched Yannick Alleno ve İtalyan Şef Emanuele Scarello tarafından hazırlanan özel akşam yemeği, davetlilere Michelin yıldızlı muhteşem bir gastronomi yolculuğu sundu.


Bulgari, bu koleksiyon vesilesiyle Metaverse'e de girerek, şimdiye kadar yarattığı ilk NFT mücevheri olan Beyond Wonder'ı da piyasaya sürdü.