Burberry yeni monogram koleksiyonunu tanıttı

03 Temmuz 2020

Burberry, Kreatif Direktör Riccardo Tisci tarafından tasarlanan yeni TB Yaz Monogram koleksiyonunu model Kendall Jenner'ın yer aldığı kampanyayla tanıttı.

Burberry’nin bu seneki Yaz Monogram kampanyası bize gerçek hayattan CGI teknolojisine uzanan bir yolculuğa çıkarıyor. Bu dijital alanda Kendall yeni TB Yaz Monogram koleksiyonundan hem kadın giyim hem de erkek giyim kapsüllerini içeren dört farklı karakteri hayata geçiriyor. Kampanya videosu, Kendall tarafından evde çekilen bir dizi özçekimi bir araya getiriyor.


Riccardo Tisci, fotoğrafçı Nick Knight, sanat yönetmeni Peter Saville ve stilist Katy England da dahil olmak üzere ikonik İngiliz yaratıcılar bu kampanyayı hayata geçirmek için buluştu.


Moda evinin kurucusu Thomas Burberry’e övgü niteliğinde 2018'de Riccardo ve Peter Saville tarafından yaratılan cesur TB monogramını öne çıkaran koleksiyon turuncu desenli koyu bej, masmavi mavi, grafit ve kobalt mavisinin daha geniş bir ölçekte ve renk paletinde yaz esintileri ile yeniden hayat buluyor. 


Yeni TB Yaz Monogram koleksiyonu, seçili Burberry mağazalarında 1 Temmuz'dan itibaren dünya çapında ve çevrimiçi olarak satın alınabilecek. Koleksiyon, 8 Temmuz'da başlayacak Farfetch aracılığıyla da satın alınabilecek.