CD koleksiyonları dijital arşive dönüşüyor

08 Kasım 2019

Yıllar içinde biriken CD koleksiyonlarını tek bir tuşla dijital arşive dönüştüren The Brennan B2 eski alışkanlıkları modern dünyaya uyarlamayı başarıyor.


Yüksek kaliteli ses sistemleri ile tanınan Brennan yeni dijital müzik sistemi The Brennan B2 ile birçok müzik severin kalbine giden yolu bulmuşa benziyor. Yıllar içinde büyük emekler ile toplanan CD koleksiyonlarını, iTunes gibi dijital müzik arşivlerini tek bir çatı altında toplayabilen The Brennan B2, müzik koleksiyonunuzu şarkı, albüm ve sanatçı ismine göre ayrı ayrı arşivliyor ve en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor. The Brennan B2’yi daha da ilginç kılan özelliği ise internet radyosundan ve YouTube’dan istediğiniz şarkıları da rahatça dinleyebilmenize olanak sunması.  


Birçok kişi The Brennan B2’nin yaptığı bu işi kişisel bilgisayarlarında yapabiliyor ama bu modern müzik kutusunu vazgeçilmez yapan özelliği hiç kuşkusuz olağanüstü ses kalitesi ve kolay kullanımı. The Brennan B2 tek tek CD’lerinizi bilgisayara yüklemek ve dijital formata çevirmek yerine her işi kendisi hallediyor ve kayıtları size en yüksek kalitede geri sunuyor. İki terabaytlık depolama alanı ile de The Brennan B2 5,000’den fazla CD’yi yüksek kalitede kaydedebiliyor.


Akıllı aletlerinize yükleyebileceğiniz bir aplikasyon yardımı ile uzaktan da komut verebileceğiniz bu alet klasik bir müzik çalardan daha fazlası olduğunu yan özellikleri ile de kanıtlıyor. İnternete bağlanabilen The Brennan B2, küçük bir bilgisayar gibi çalışıyor. Uygulama sayesinde kullanıcısına arşivini düzenleme imkânı veren ve bu arşivi diğer internete bağlanabilen cihazlara aktarabilen The Brennan B2, Bluetooth, HDMI veya Optical SPDIF girişleri ile diğer cihazlar ile uyum içinde çalışabiliyor.

Britanyalı mucit Martin Brennan’ın parlak fikirlerinden biri olan The Brennan B2 klasik görünü ve kolay kullanımı ile kısa sürede müzik severlerin evlerinin demir başı olacak gibi gözüküyor.