Como Gölü’nde Romantik bir Kaçamak: Villa d’Este

13 Mayıs 2022

İyi yaşama sanatını göz alıcı göl manzaraları, ilham verici deneyimler ve muhteşem bir misafirperverlik anlayışıyla birleştiren Villa d’Este, Como Gölü’nün en özel otelleri arasında yerini alıyor.

1873 yılından bu yana zarafetiyle adından söz ettiren Villa d’Este, dünyanın en güzel göllerinden biri olan Como Gölü'ne bakan 10 hektarlık harika bir özel parkta konumlanıyor.Kardinal Binası ve Kraliçe Pavyonu olarak adlandırılan iki farklı binasıyla otel, göle veya parka bakan oda ve süitleri, akşamları sessizce kıyıya dönen teknelerin ve yat limanının olağanüstü manzarası, geniş pencere ve terasları, mükemmel restoranı ile misafirlerine eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor.
Özel alanlarıyla mahremiyeti ve konforu buluşturan Villa d’Este, suit ve odalarının haricinde dört adet 19. yüzyıl villası ile tamamen izole bir tatil imkanı sağlıyor. Göl kıyısında konumlanan Villa Cima, Villa Malakoff, Villa Garrovo ve parkta yer alan Mozaik Ev, her şeyden uzak bir tatil için ihtiyacınız olan her seçeneği sunuyor.
Güneş gölün üzerinde batarken terasta günbatımı keyfi yaptıktan sonra Veranda restoranının eşsiz mutfağında unutulmaz lezzetler deneyimlemek, Como Gölü’nün tadını çıkarmak, saray estetiğinde yıllar boyu aklınızda yer edecek bir tatil deneyimi yaşamay istiyorsanız Villa d’Este ile tanışmanın tam zamanı.