Condé Nast Traveler Okuyucuları Avrupa’daki en iyi Kayak Merkezlerini Seçti

17 Ocak 2022

Condé Nast Traveler dergisinin düzenlediği, bu yıl 34. kez gerçekleşen "Okuyucuların Seçimleri Ödülleri" anketi için seçmenler, en sevdikleri seyahat destinasyonlarını oyladı.

Condé Nast Traveler dergisinin düzenlediği, bu yıl 34. kez gerçekleşen "Okuyucuların Seçimleri Ödülleri" anketi için seçmenler, en sevdikleri seyahat destinasyonlarını oyladı. 15 favori kayak ve après-ski destinasyonunun seçildiği liste, dikkat çeken destinasyonlar ve yüksek irtifadaki kayak merkezlerini bir araya getiriyor. Biz de sizler için, okuyucuların favorilerinden en beğendiklerimizi derledik.

 

Courchevel, FransaDünyanın en büyük kayak alanı içinde konumlanan Les Trois Vallées, Courchevel ve beraberinde birbirine bağlı altı köy, dünyanın her bir yanından gelen kayak ve eğlence tutkunlarının uğrak bir noktası olarak ışıltılı ve çok katmanlı bir tatil destinasyonunu oluşturuyor.

 

Kitzbühel, AvusturyaMünih’ten yalnızca iki saat uzaklıkta bulunan, Avusturya’nın en popüler tatil beldesi Kitzbühel; lüks oteller, Arnavut kaldırımlı sokaklar ve sekiz ünlü kayak okulu ile Dünya Kupası pistindeki en zorlu parkurlardan bazılarını içeren eşsiz bir kayak merkezine sahip.Courmayeur, İtalyaMont Blanc’ın daha güneşli, İtalyan tarafında yer alan Courmayeur, gündüzleri terasta kokteyl yudumlamayı, geceleri ise Michelin yıldızlı restoranlarda yemek yemeyi tercih eden ziyaretçileri davet ediyor.