DENIZEN'den alternatif çalışma alanı

08 Temmuz 2021

Denizen'in 3B baskılı smartpod'u, kullanıcılara ideal uzaktan çalışma ortamı sağlamak için her ayrıntısı düşünülerek tasarlanmış.

İlham kaynağı olmak ve üretkenliği teşvik etmek için tasarlanmış prefabrik kabin, tüm temel unsurlarla eksiksiz bir şekilde döşenmiş, basit ama zarif bir iç mekanın yanı sıra işlevsel yüksek teknoloji çözümlerini sergiliyor. Smartpod, istenilen herhangi bir yere kurulabiliyor ve doğaya yakın alternatif bir çalışma alanını deneyimlemek isteyen işverenlere abonelik ile kullanılabiliyor.


Denizen smartpod’u, hoş ve konforlu bir ortam sağlayacak kadar geniş, ancak minimum hacim ile herhangi bir yere kurulabilecek kadar küçük, modern bir kapsül olarak şekilleniyor. Prefabrik kabin, uzak ofis olarak tercih edilen herhangi bir ortama yerleştirilebiliyor.Masif ahşap masa ve bank, gizli bağlantı noktaları, çıkışlar ve kablo yönetimi, entegre depolama, ayak dayama yeri ve çapraz lamine ahşaptan (CLT) ve diğer tamamen geri dönüştürülebilir 3D basılı malzemelerden yapılmış bir iskeletten oluşuyor.


Kabin, iyi aydınlatılmış bir çalışma ortamı oluşturmak için yeterli yapay aydınlatmanın yanı sıra büyük, etkileyici pencerelere sahip. Diper yandan, tüm pencerelerdeki opaklık filmi, kullanıcıların gizliliklerini korumalarını sağlıyor. Smartpod ayrıca ısıtma, soğutma, hava filtreleme, mini buzdolabı ve tepe okuma ışıklı bir arka salona da sahip.