Dior, Kim Jones ve Gran Turismo 7 Arasındaki Yeni İş Birliğini Duyurdu

05 Ağustos 2022

Kim Jones, Gran Turismo 7 video oyunu için çığır açıcı yaklaşımlarına bir yenisini ekledi.

Yalnızca Playstation 4 ve Playstation 5 üzerinden oynanabilen Gran Turismo 7 video oyunu için Kim Jones, çığır açıcı yaklaşımlarına bir yenisini ekledi.


Kim Jones, oyun için “Skin” adı verilen Dior giysiler ve kişiselleştirilmiş bir vintage araba tasarladı. Dior Erkek Koleksiyonları Artistik Direktörü tarafından Gran Turismo 7 için özel olarak tasarlanan bu ilk sanal kapsül, 25 Ağustos itibarıyla oyun üzerinden kullanıma açık olacak.

Sari ve gri yarış tulumu, uyumlu eldivenler, yeniden yorumlanan ayakkabılar, mavi ve gri kasklar ve De Tomaso Mangusta arabadan oluşan koleksiyon ile Dior’un DNA’sında yer alan kodlar bir kez daha yüceltiliyor.


Dior oblique deseni, mösyö Dior’un isminin baş harflerinin vurgulandığı cd diamond logosu ve “Christian Dior Atelier Avenue Montaigne” işlemesi, bu farkli tasarımları süsleyen motifler arasında yer alıyor. Son bir dokunuş olarak, Christian Dior’un ilk koleksiyonunu sunduğu yıl olan ve new look ile evin başarısının sembolüne dönüşen 1947, tuluma ve yarış arabasına eklenen “47” sayısıyla simgeleniyor.