DIORIVIERA 2021 kapsül koleksiyonu için tasarlanan Dior Maison Serisi çıktı

04 Haziran 2021

Dior Maison, Christian Dior’un çok sevdiği naif yaşam stiline adanan yeni Dioriviera Kapsül Koleksiyonu’nu tanıttı.

Dior Maison, Christian Dior’un çok sevdiği naif yaşam stiline adanan yeni Dioriviera Kapsül Koleksiyonu’nu tanıttı. Maria Grazia Chiuri tarafından tasarlanan göz alıcı kadın gardırobunun sembolleri, ikonik “Toile de Jouy” deseniyle frambuazın, çarpıcı açık yeşilin ve lacivertin yoğun tonlarına bürünüyor. 
Bu yeni renklerle Dior Maison koleksiyonlarına bir kez daha dahil olan bu çok özel desen sörf tahtası, güneş şemsiyesi, hamak ve yastıklar gibi yazın olmazsa olmaz aksesuarlarının yanında Amerikan servislere, dekoratif objelere ve kırtasiye malzemelerine hayat veriyor. 
Yaşama sanatının ince detaylarının düşünüldüğü koleksiyon, tıpkı deniz kenarına yapılan kaçışlarda olduğu gibi, zamanın durmasını isteyeceğiniz kıymetli anlar vaat ediyor. Özel kapsül koleksiyon, Mykonos Village, Mykonos Nammos, Forte Dei Marmi, Capri Riccio, Ibiza, Bodrum ve Porto Montenegro’daki Dior butiklerine ek olarak dünya çapındaki 7 pop-up mağazada (Selfridges, Chengdu, Sanya, Shanghai, Soho, Beverly Hills, ve Santa Barbara) ve Dior.com’da keşfedilebilir.