Direksiyonunuzu Hitchcock’un Rotasına Çevirin

07 Temmuz 2017

Four Seasons, Alfred Hitchcock’un "To Catch a Thief" filmindeki ikonik yolculuk sahnelerini misafirlerine tekrar yaşatıyor.

"Durak sayısı ve yemekte geçirilen zamana göre beş ile sekiz saat arasında süren yolculuğa alternatif olarak To Catch a Thief’teki Grant ve Kelly’nin geçtiği yollar da tercih edilebilir."

Cary Grant ve Grace Kelly’nin üstü açık arabalarıyla gezdiği Fransız ve İtalyan Rivieraları’nı, Four Seasons Hotel Milano, Four Seasons Hotel Firenze ve Grand Hôtel du Cap-Ferrat’dan başlayan turlarla ziyaret edebilirsiniz.

Mayıs’tan beri düzenlenen “The En Route to La Dolce Vita” gezisi, Portofino’dan Liguria’nın tepelerindeki orta çağdan kalma Finalborgo köyüne kadar mükemmel manzaraya sahip birçok güzergah seçeneği sunuyor. Durak sayısı ve yemekte geçirilen zamana göre beş ile sekiz saat arasında süren yolculuğa alternatif olarak To Catch a Thief’teki Grant ve Kelly’nin geçtiği yollar da tercih edilebilir.


The En Route to La Dolce Vita deneyimi için Four Seasons ekibinin tavsiye ettiği araba opsiyonları arasında 1961 model Giulietta Spider, Mercedes-Benz 190 SL Cabrio ve James Dean ile ikonlaşan Porsche 356 Speedster bulunuyor.

Yakıt ikmali ve vale hizmetiyle beraber size eşlik eden ikinci bir araba, yoldayken herhangi bir problem yaşamanız durumunda yardım etmek üzere hazırda bulunuyor. Ayrıca rüzgar ve Akdeniz güneşinden yorulan gezginler, yolculuklarına destek arabayla devam edebiliyor.


Otel şeflerinin hazırladığı özel piknik sepetlerinin yanı sıra seçkin restoranlardan yararlanma fırsatınız da var. Mesela balık yemek için Cap d’Ail’daki La Pinède’i, focaccia yemek içinse Cenevre’deki Manuelina gibi prestijli restoranları Four Seasons ayrıcalığı ile tercih edebilirsiniz.