Doğanın Ortasında Modern Washington Evi

17 Haziran 2022

Ore Studios tasarımcısı Andy Beers, muhteşem Puget Sound manzaralarına bakan Washington evine yeni bir soluk getirdi.

DeForest Architects tarafından tasarlanan orman evi, Washington’da yer alan pastoral Puget Sound ovalarına bakıyor. Doğa içinde huzurlu bir atmosfer sunan Washington evine taze bir enerji getiren Ore Studios tasarımcısı Andy Beers, projenin amacının ağaçların ortasında konforlu, eğlenceli ve aynı zamanda huzurlu bir alan yaratmak olduğunu belirtti.


Ormanlık alan içerisinde konumlanan ev, geniş cam pencereleri ve göz alıcı dış cephesiyle bulunduğu çevreye uyumlu hale gelirken doğayı da iç mekanlarla buluşturuyor. Yamaçta bulunan spor salonu ve medya odası misafirlere yemyeşil manzaralarla çevrili keyifli anlar vadediyor.


Konukların zihnindeki dinginlik ve modernliğin, konfor ve sıcaklıkla birleştiği bu evde, beyaz tonların hakim olduğu zeminler, duvarlar ve köknar pencereler evin huzur verici atmosferine ilham kaynağı oluyor.


Üç tarafı orman manzaralı, cam duvarlarla çevrili yaşam alanında manzaraya uyumlu olacak şekilde seçilmiş mobilyalar misafirleri günü gözlerden uzak bir rahatlık içinde geçirmeye davet ediyor.


Huzur verici anları sanat ve tasarımla buluşturan Beers, tasarladığı Washington eviyle misafirlerine doğanın içinde eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyor.