Dünya mutfağından lezzetleri lokal şeflerle mutfağınızda pişirebilirsiniz

20 Nisan 2020

Damak tadınıza uygun lezzetleri lokal şeflerden öğrenebileceğiniz yemek kursları bulmak pek kolay olmayabilir. Tam da bu noktada çevrimiçi deneyimleriyle öne çıkan Viator devreye giriyor.

Skype aracılığıyla doğrudan bağlantı kuracağınız eğitmenler, bulundukları bölgenin en lezzetli ve özel yemeklerinin tariflerini sizinle paylaşıyor.

Viator sizi dünyanın farklı bölgelerinden konunun uzman şefleriyle bir araya getiriyor. Toskana'daki bir şeften evde vejetaryen İtalyan tarifleri, Mumbai’nin baş döndürücü baharatlarının zenginliğiyle tatlandırılmış özgün yemekleri veya İspanyol mutfağının vazgeçilmezi birbirinden lezzetli tapasları hazırlamayı kolayca öğrenebilirsiniz.


Skype aracılığıyla doğrudan bağlantı kuracağınız eğitmenler, bulundukları bölgenin en lezzetli ve özel yemeklerinin tariflerini sizinle paylaşıyor. Günlük beslenme rutininize renk katmak ve keyifli vakit geçirmek için tek yapmanız gereken hangi menüyü hazırlamak istediğinize karar vermek. İster Toskana’ya ister Mumbai’ye konuk olarak ağız tadınıza göre harikalar yaratmak için ipuçlarını öğrenebilirsiniz.


Bu süreçte eğitmeninizde her şeyi adım adım öğreneceğinizden dolayı eş zamanlı uygulama yapmak, dilediğiniz zaman soru sormak, kendi sürecinizi paylaşmak ve not almak çok kolay. Dilediğiniz sınıfa kayıt olduktan sonra şef ile birlikte karar vereceğiniz bir menü üzerinden mutfakta keyifli dakikalar yaşayıp, sevdiklerinize muhteşem bir ziyafet sunabilirsiniz. Detaylı bilgi Viator'un websitesini ziyaret edebilirsiniz.