En İyi Yol Arkadaşınız

21 Temmuz 2017

Yolculuğunuz boyunca her ihtiyacınızı sizden önce düşünerek yükünüzü hafifletecek olan Bluesmart 2, birlikte çıkacağınız her seyahatte diğer bavullardan farklı olduğunu hissettirecek.

“Birinci versiyonunda olduğu gibi akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz aplikasyonla senkronize bir şekilde çalışan Bluesmart 2, ilkinden farklı olarak dört ürünü kapsıyor.”

Birinci versiyonunda olduğu gibi akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz aplikasyonla senkronize bir şekilde çalışan Bluesmart, ilkinden farklı olarak dört ürünü kapsıyor. Check, cabin, laptop ve passport olarak birbirleri ile daima iletişimde olan bavul setiniz, yenilenmiş aplikasyonu ile artık daha akıllı.

Geliştirilmiş 3G ve GPS özelliği ile daha da güçlü bir takip mekanizmasına sahip olan bavulunuz, eşyalarınızın kaybolmasına izin vermeyecek. Mesela Bluetooth bağlantılı şık pasaport çantanız, ondan uzaklaştığınız anda alarm vererek size kendini hatırlatırken, otomatik kilit açma ve kapama sistemi ile bagajınız her an güvende olacak.

Çıkarılabilir bataryası ve farklı cihazlara uyum gösteren başlıklarıyla Bluesmart 2, telefonunuzu ve bilgisayarınızı aynı anda tam pil kapasitesine ulaşana kadar şarj edebiliyor.


Sonbaharda piyasaya sürülmesi beklenen Bluesmart 2'nin ön siparişini dilerseniz buradan verebilirsiniz.