Eşsiz Akdeniz Esintisi: Casa Nomada Bali

10 Ağustos 2022

Sosyal medyadaki popülerliğiyle son dönemlerin konuşulan villaları arasında yerini alan Casa Nomada Bali, rüya gibi bir deneyim için her imkana sahip.

Erika Calle Crespo ve Marco Haberberger tarafından tasarlanan Casa Nomada Bali, Akdeniz ruhunu konaklama keyfiyle bütünleştiriyor.


Göz alıcı beyaz duvarlar, salınan pamuklu perdeler, ahşap mobilyalar, rustik dekor ürünleri, rattan avizeler, bol bol doğal ışık ve enfes bir açık turkuaz havuz ile alan Casa Nomada Bali’de kendinizi hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir rüyada gibi hissedebilirsiniz.

2017 yılında Erika Calle Crespo ve Marco Haberberger’in dünyayı dolaşmak ve tasarım tutkularının peşinden gitmek için Almanya'daki işlerinden ayrılmasıyla hayata geçen Casa Nomada Bali, yaklaşık 3.000 metrekarelik bir alana sahip.

Villa, Bali’nin güney kıyısındaki bir tatil köyü olan Canggu'nun popüler mahallesi Berawa'da, sahile yakın bir konumda yer alıyor.


Bitişik banyolu iki yatak odası, alanı çevreleyen bir asma katı, açık mutfağı ve yemek odası bulunan villa, iki çatı terası ve büyük bir açık havuzla misafirlerini karşılıyor.

Şu anda sadece çekimler için açık olan villanın ilerleyen zamanlarda insanların konaklaması için de hizmete açılma ihtimali var.