Eşsiz Bir Yılbaşı Heyecanı

10 Ekim 2022

Eğlencenin ve tasarımın büyülü bir yaklaşımla moda severlerle buluşacağı Dior ve Harrods iş birliği yılbaşı dönemine damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Yıl sonu yaklaşırken, Dior ve Harrods, aralarında yetmiş yılı aşkın süredir devam eden bağlarını kutlamak ve Christian Dior’un yaklaşan yılbaşı dönemine olan sevgisine yeni bir tasarımla hayat vermek amacıyla bir araya geliyor. 

 

10 Kasım 2022 - 3 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek “The Wonderful World of Dior” bir başka deyişle “Dior’un Harika Dünyası” isimli proje ile Maison, Londra’nın prestijli mağazasını ziyaret edecek misafirleri her bir katta yeni yıl kutlamalarına dair farklı bir büyülü atmosferin yaratıldığı bir ortamda ağırlayacak.


Brompton Road’daki ünlü adres ilk kez olarak anıtsal bir enstalasyonla dekore edilirken, tasarımcının en kıymet verdiği sembollerden biri olan pusula yıldızının yepyeni bir yorumu, diğer klasik Dior simgelerinin de eşlik ettiği bir ışık oyunuyla moda severlerin huzuruna sunulacak. Altın renkli Dior yıldızı ise zencefilli kurabiye ve göz alıcı bir dekorla birlikte ”Bar” ceket ve Madalyon sandalyeye Harrods vitrinlerinde eşlik edecek. Modadan parfüme, mücevherden dekorasyon ürünlerine kadar uzanan Maison’un farklı evrenlerinden parçalar seçkisi yılbaşı temalı vitrinleri süsleyecek. 

 

Londra’da gerçekleşecek olan Dior’un Harika Dünyası’nda konukları binlerce büyüleyici sürpriz ve gurme lezzet bekliyor. Bu etkileyici iş birliğine Dior’un Harrods için özel olarak tasarladığı ürünlerle eşsiz hediye seçenekleri de dahil olacak. Konuklar, Dior imzalı kafede özenle hazırlanan lezzetlerin keyfini çıkarırken, her şeyin proporsiyonu ile oynanmış mini Dior köyünde eğlence en üst seviyelerde hissedilecek.