Evde egzersizin geleceği akıllı bir ayna

13 Nisan 2020

Evde spor yaparken eğer çevrimiçi uygulamalar ve YouTube videolarından daha fazlasına ihtiyaç duyarsanız kendiniz için mükemmel egzersiz planına ulaşmanın yolu yakında çok kolay olacak.

Ödüllü tasarımcı Yves Béhar tarafından, ev ve spor salonu arasındaki çizgiyi ortadan kaldırmak için tasarlanan Forme Life yepyeni bir egzersiz cihazı.

Sanırım hepimiz evde spor yapmanın bazen bir mücadele olabileceğini kabul edebiliriz. Sadece sınırsız dikkat dağıtıcı unsur ve lezzetli atıştırmalıklara hayır demek değil, iç motivasyonumuzu da yüksek tutmamızı gerekir. Bu süreçte eğer çevrimiçi uygulamalar ve YouTube videolarından daha fazlasına ihtiyaç duyarsanız mükemmel egzersiz planına ulaşmak yakında çok kolay olacak. 


Ödüllü tasarımcı Yves Béhar tarafından, ev ve spor salonu arasındaki çizgiyi ortadan kaldırmak için tasarlanan Forme Life yepyeni bir egzersiz cihazı. Béhar, tasarım sürecini anlatırken, kendi hayatında önem verdiği zihinsel ve fiziksel dengeyi sağlamak için pratik bir çözüm sunmak için yaptığı araştırmalar sonucunda ihtiyacın sadece tek bir şey olmadığını fark ettiğini söylüyor. İçeriğinde kardiyo antrenmanından, yoga ve kick-boks derslerine kadar birçok alanda haftada 70’in üzerinde canlı ders barındıran Forme Life, hem beden hem de zihin için zindelik sağlıyor. Artık hedeflerinize ulaşmak çok kolay.