Fiona Barratt Campbell’dan Yeni Koleksiyon

04 Ağustos 2022

İç mimar Fiona Barratt Campbell'ın en son koleksiyonu, estetik stili ve zarif detaylarıyla dış mekan dekorasyonlarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Şehir terasından kır bahçesine, dış mekan mobilya ihtiyaçlarınız ne olursa olsun Fiona Barratt Campbell’in Londra’daki yeni koleksiyonu kesinlikle keşfedilmeye değer.


İngiltere'de tamamen el işçiliğiyle üretilen ve dünya çapında müşterileriyle buluşan koleksiyon ürünleri, tarihsel referansları çağdaş bir estetik ve ayrıcalıklı bir malzeme paleti ile harmanlıyor. Koleksiyonun yeni parçaları, açık havada uzanmak, eğlenmek ve çok daha fazlası için ideal olan geniş oturma alanlarına ve çok yönlü masalara odaklanıyor. 


İç mekan konforunu dışarıya taşıyan koleksiyonda yumuşak beyaz ve gri tonlar, sıcak ahşaplar ve metalik renkler hakim. Ancak her parça kendi alanına göre özelleştirilebiliyor.Barratt Campbell, “Geleceğin antikalarını yaratmayı hedefliyoruz. Son yıllarda bahçelerimiz, teraslarımız ve balkonlarımız çok daha işlevli hale geldi ve ev ofisleri, spor salonları, yoga stüdyoları ve yemek alanları olarak farklı amaçlar için kullanılmaya başlandı. Dış mekan koleksiyonumdaki her parça kendi bahçemde denendi ve test edildi.” diyor.