Fitness Dünyasının En Zarifi: PENT

30 Haziran 2017

Zihin ve beden uyumunun yeni anahtarı

“Ceviz ağacı ve paslanmaz çelikten üretilen Pent, sporun dinamizmini arttırmak için tasarlandı.”

Sporu hayatının bir parçası haline getirenler için mekan kadar kullanılan ekipmanların da önemi var. Son yıllarda sayısı gittikçe artan yenilikçi tasarımcılar, her alanda fark yaratan iş birliklerine imza atarken spor aletlerini de es geçmiyor. Pent, bilinen fitness malzemelerine getirdiği modern ve şık yorumu ile spa ve spor merkezlerine yeni bir tarz getirmeye hazır.

Ceviz ağacı ve paslanmaz çelikten üretilen Pent, sporun dinamizmini arttırmak için tasarlandı. Kişinin özel ihtiyaçlarına göre düzenlenebilen altyapısı ile özel spor salonları için istenilen değişikliklerin kolaylıkla uygulanabildiği Pent ekipmanları, doğal malzemelerle üretiliyor. Bu sayede de benzerlerinden çok daha ergonomik ve hijyenik olma özelliği ile öne çıkıyor. Ahşap ve çeliğin yanı sıra derinin de bolca kullanıldığı aksesuarları ile spor için ayırdığınız zamanı en kaliteli şekilde geçirebilmeniz için her ince ayrıntı düşünülmüş.

Pent’in zevkli tasarımları dört ana üründen oluşuyor: Colmia, Banka, Lova ve Scala.

Colmia, fitness antrenmanının vazgeçilmezlerinden dumbell çalışması için yeni yardımcınız. 2 kg’dan 10 kg’a kadar değişen ağırlık skalasıyla toplam 48 kg’a ulaşan set, farklı çalışmalar için basit ama güçlü yapısı ile yeni bir deneyim sunuyor.

Colmia

Bench Press çalışmalarınızın konforunu yükseltecek olan Banka ise, özel işlenmiş ahşap materyali ile alışılmış çelik bench’lerin aksine sırtınızı koruma altına alırken her harekette size destek olacak.

Banka

Tüm vücut çalışması için herkesin güvendiği kettlebbell’ler de tabii ki unutulmamış. Lova, 4 ve 16 kg arası değişen kettlebbell kombinasyonlarını ahşap gövdesinde sizin için hazır bulunduruyor.

Lova

Ağırlık çalışmalarının ardından esnekliğinizi korumanız için üretilen Scala, wall bar egzersizi için bire bir.

Scala

Colmia
, Banka, Lova ve Scala tasarımları farklı renkler ve ağırlık opsiyonları ile birlikte satışa sunuluyor. Kişisel spor salonunuzun hem aktivite hem de görsel kalitesini yükseltecek, yüzde yüz el yapımı Pent ürünlerine buradan göz atabilirsiniz.