FM Acoustics’in Yeni Ses Sistemi, Şık Bir Saat Gibi.

06 Mayıs 2019

Mekanik saatlerle kuvars arasındaki ilişki, vinil LP gibi analog ortamlarla dijital müzik dosyaları arasındaki gibidir.

Mekanik saatlerle kuvars arasındaki ilişki, vinil LP gibi analog ortamlarla dijital müzik dosyaları arasındaki gibidir. 

Ancak, (geleneksel saatçilikle ilgili emsallerinden gözle görülür şekilde daha tutarlı olan) titreşimli bir kristal tarafından desteklenen hareketlerden farklı olarak, müzik çalarken, küçük bir fonograf iğnesinin spiral bir plağın üzerinde kayması tartışmasız en gerçekçi ve tatmin edici sonucu verir.Kendisini İsviçre yapımı en yüksek kaliteli sesleri üretmeye adamış 45 yıllık geçmişe sahip Zürih merkezli FM Acoustics, hem profesyonel kayıt stüdyoları hem de sıkı müzikseverler arasında dünyanın en tutarlı ve uyumlu ekipmanlarına sahip olmalarıyla ünlü.

 

İsviçre’nin ulusal hazinesi niteliğindeki Patek Philippe gibi, FM Acoustics de sanatsal tasarım, hassas ses mühendisliği ve kaliteden ödün vermemeye adanmışlık konusunda kararlı.

Resolution Serisi'ndeki yeni bileşenler, FM Acoustics’in ultra yüksek kalite sunma özelliğini küçük, şık bir konfigürasyona kavuştururken, markanın daha büyük donanımlarında sunduğu ultra-ayrıntılı, doğal sesinin aynısını sunar. Birinci sınıf bir pikap ve hoparlörlerle tamamlandığında, FM Acoustics zarif ve etkileyici bir müzik deneyiminin kapılarını açıyor.