FreshBed ile uyku deneyimi yeniden tanımlanıyor

24 Mayıs 2019

Hollanda merkezli FreshBed yeni nesil yatakları ile müşterilerine bir yataktan çok daha fazlasını sunuyor.

Yoğun çalışma temposu, uzun uçuşlar ve daha birçok etmen uyku düzensizliği ve hatta uykusuzluk gibi problemlerin ortaya çıkmasına sebep oluyor. Hollanda merkezli, New York ve Londra gibi başkentlerde de hizmet veren şirket FreshBed ise uykusuzluğu tarihe karıştıracak yeni bir formül peşinde.


Şirket, müşterilerine en üst düzey uyku deneyimi sunmanın yanı sıra kişinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen ürünler ile çıtayı daha da yükseltiyor. Yeni modeli ile teknolojinin bütün nimetlerinden faydalansa da şirket işini şansa bırakmamaya kararlı. FreshBed’in 50.000 dolar etiketli ürününe bir uyku terapisti ve bir doktor da eşlik ediyor.
Ürünün teslimatı sırasında hazır bulunan doktor öncelikle müşterinin kan testi sonuçlarına göre ona uykusunda yardımcı olabilecek ilaçları içeren bir reçete yazıyor. Uyku terapisti ise birkaç seans içinde müşterinin uyku problemine kalıcı bir çözüm bulma amacıyla sorunun özüne iniyor ve müşteriye tavsiyeler veriyor.

FreshBed ayrıca yatak odalarının tasarımı hakkında da birkaç öneriye sahip. Yatak odasının feng shui’ye göre tekrar dekore edilmesine yardımcı olan uzmanlar ayrıca odanın ısı derecesi ayarı ve daha iyi havalandırma önerileri ile de müşterinin iyi bir uyku çekmesini garantiye alıyorlar.