Geçmişten Gelen Notalara Kulak Kabartın

07 Ağustos 2017

İkonik gramofon tasarımı güçlü ses sistemi ile birleşti.

“İtalyan estetiğini modern bir tasarımla harmanlayan The Caruso Gramophone, Bluetooth bağlantısı ile 20. yüzyılda kalan atalarından çok daha akıllı."

Hayatımızdaki bütün alanlara sızan teknoloji, bize yenilikleri sunarken kimi zaman geçmişin klasikleşmiş tasarımlarını da geri getiriyor. Konu özellikle ses kaydı ve dinleti olunca profesyonellerin kusursuz olarak nitelendirdikleri gramofon sistemi, İtalyan New Black firması sayesinde hiç olmadığı kadar şık bir görünümle başrolü tekrar kapıyor.


İtalyan estetiğini modern bir tasarımla harmanlayan The Caruso Gramophone, Bluetooth bağlantısı ile 20. yüzyılda kalan atalarından çok daha akıllı. Tamamen el yapımı gövdesindeki emeğin arkasındaki isim ise İtalyan tasarım firması Miniforms. Venedik merkezli atölye, 1700’lerden kalma İtalyan meşesini işleme geleneğini ahşap ve ceviz ağacının estetik dokuları ile tamamlıyor. Gramofon borusu ise saf altın ve seramik olmak üzere iki farklı seçenekle karşımıza çıkıyor. Sofistike tasarımının altında 50W Class D ses yükselticiye sahip çift yönlü hoparlör sistemi bulunduran Caruso, karakteristik bir dekorasyon objesinden çok daha fazlasını vadediyor.

IOS uyumlu işletim sistemi sayesinde akıllı telefonunuza kolayca bağlanan yeni gramofonunuz ile nostaljiyi evinizde yaşatırken, güçlü ve teknolojik hoparlörünün keyfine varacaksınız. Caruso’nun renkli portfolyosuna göz atmak ve özel üretim bir gramofona sahip olmak için detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.