Gökyüzünün denizle buluştuğu yer: La Torre della Limonaia

18 Mayıs 2021

La Torre della Limonaia, gökyüzünün denizle buluştuğu ve limon yapraklarının kokusunun tuzlu dalgalara karıştığı bir yer.

La Torre della Limonaia, gökyüzünün denizle buluştuğu ve limon yapraklarının kokusunun tuzlu dalgalara karıştığı bir yer. Ayrıcalıklar sunan özel mülk, Positano’dan sadece birkaç kilometre uzaklıkta, dünyaca ünlü sahil şeridi yerleşimi Amalfi’nin kalbinde yer alıyor.


Ziyaretçilerine aile ve arkadaşlarıyla dinlenebilecekleri veya özel havuzlarının turkuaz sularında güneşlenilebilecekleri bir tatilin hayalini kurmalarına yardımcı olan La Torre della Limonaia, büyülü bir İtalyan tatilinin tam karşılığı.

Özel bahçelerin gölgesinde limon kokusu arasında dinlenebilir, bitki örtüsünün tadını çıkarmak için küçük Arnavut kaldırımlı yollarda yürüyebilir ve mülkte dolaşan hayvanlarla tanışabilirsiniz. Ziyaretçilerine Amalfi sahilinde güneşin batışını enfes lezzetler ile seyredebilme özelliğini sunan La Torre della Limonaia, konuklarına dinlendirici ve kendini şımartmaya imkan sağlayan, duyularınızı hakimiyeti altına alcak bir tatil destinasyonu.