Green Mountain'da kişiye özel kayak tatili

27 Eylül 2019

Amerika Birleşik Devletleri’nin gözde kayak merkezlerine ev sahipliği yapan Wyoming’in lüks destinasyonlarından Brush Creek Luxury Ranch Collection özel bir dağda sunduğu kayak olanakları ile bu kışın gözdesi olmaya aday.


Çiftlikleri ile ünlü Wyoming’de 12.000 hektar üzerine kurulu Brush Creek Luxury Ranch Collection konuklarına sunduğu mahremiyet ve farklı programlar ile bahar ve yaz aylarında bölgenin gözde merkezlerinden biri. Sadece 12 odası ile konuklarına hizmet veren Brush Creek Luxury Ranch, misafirlerine kar motosikleti ile gezi ve balıkçılığa kadar birçok açık hava aktivitesi sunuyor.

Green Mountain’dan 250 hektarlık bir alan satın alan Brush Creek Ranch bu Aralık ayından itibaren dağa inşa edeceği kayak ve snowboard pistleri ile konuklarına kişiye özel hizmet sunmayı planlıyor.


Otel ile dağ arasında şu anda bir telesiyej hizmeti yok fakat bölgeye ileride dört adet telesiyej kurulması planlanıyor. Otele 25 dakika sürüş mesafesinde bulunan dağa konuklar ilk etapta kar aracı ile ulaşım sağlayacaklar. Sadece otelin konularına açılacak olan pistlerde kişiye özel imkânlar sunmaya hazırlanan Brush Creek Ranch bu yatırım ile bütün yıl boyunca konukların rahatlayabileceği ve eğlenebileceği bir alan yaratmayı hedefliyor.


Bu yıl yaz aylarında otel arsası içerisinde “The Farm” isimli yeni bir mekân açan Brush Creek Ranch, bu yeni alanda konuklarına basit yaşama dönme imkânı da sağlıyor. İçerisinde sera, viski ve bira damıtım evi, mandıra ve menüleri burada üretilen malzemelerden oluşturulan lüks restoranlar bulunan The Farm, kayak merkezi ile birlikte bütün kış açık kalmaya devam edecek.