GUBI Tasarımları ile Açık Havada Sınırsız Konfor

14 Nisan 2022

Dünya çapında zarif stilleri ve çağdaş mobilya tasarımlarıyla adından söz ettiren GUBI, iç mekanlar ve dış mekanlar arasındaki sınırlara meydan okuyarak konforu açık havayla buluşturuyor.

İmza parçalarıyla zamansız koleksiyonlar yaratan tasarım evi GUBI, geçmişten gelen klasikleri bugünün çağdaş dokunuşlarıyla buluşturarak yaşam alanları için unutulmayacak hikayeler yaratıyor. Son çalışmalarıyla mekanlar arasındaki sınırları yıkmaya odaklanan tasarım evi, ilham veren yeni koleksiyonuyla  iç mekan portföyünün dış mekan versiyonlarını tanıtıyor.Heykelsi görünümü, bulutları çağrıştıran yumuşacık dokusu ve sınırsız konfor hissi ile GUBI’nin açık alanlara renk katan yeni koleksiyonu ilham verici olduğu kadar gerçek bir modern klasik. Dış mekanlarda şıklıktan ödün vermeyen stiliyle GUBI koleksiyonu, şık sandalyelerden uzun masalara, kahve sehpalarından rahat koltuklara kendinizi evinize hissedeceğiniz rahatlıkta bir tasarım dizisi sunuyor.


Pacha Outdoor, Bohemian 72, Grace Lounge, Atmosfera serileri bu son derece özel görünümlerden yalnızca birkaçı. Modern ve şık tasarımına rahatlığı ekleyen GUBI; içeriyi, dışarıyı ve aradaki tüm alanları kucaklayan yaklaşımıyla artık çok daha özgür bir çizgiye sahip.