Gucci'nin 2021 Décor Koleksiyonu

17 Haziran 2021

Alessandro Michele, yaşam alanları için yarattığı yeni koleksiyonunda renklerin, desenlerin ve çok sayıda Gucci motifinin coşkulu bir kombinasyonunu ele alıyor.

2021 Gucci Décor koleksiyonunun kalbinde dizginsiz bir kendini ifade etme isteği yatıyor. Kreatif Direktör Alessandro Michele, Herbarium baskısı ve Gucci arı sembolünden ikonik iç içe geçmiş GG motifine ve Gucci mücevherlerinde bulunan imza motif aslan kafasına kadar Floransalı moda evinin sevilen desen ve motiflerine atıfta bulunarak neşeli, şiirsel bir koleksiyon tasarladı. 


Sofra takımları, yumuşak mobilyalar, mobilyalar ve mumlardan oluşan koleksiyon, Gucci'nin her şeyi gibi, İtalyan sanatının ve eşsiz işçilik geleneklerinin gerçek bir kutlaması.Herbaryum baskısı, Gucci arı sembolü ve prodige d'amour yazısı, İtalyan porselen uzmanları Ginori 1735 tarafından yapılan rengarenk tabakları süslüyor. Her bir tabak elle boyanıyor ve nihai görünümüne ulaşmak için sayısız işlemden geçiyor. İncelikle tasarlanan bir aslan başı motifiyle süslenmiş antika kaplama gümüş kaplama çatallar ve kaşıklarla gerçek Gucci stilini yansıtıyor. İstek üzerine çatal bıçak takımını arkadaki baş harflerle kişiselleştirilebiliyor.