Harry Styles Gucci için Harmony Korine’nin objektifi karşısına geçti

01 Haziran 2019

Harry Styles Gucci için Harmony Korine’nin objektifi karşısına geçti.

İngiliz müzisyen ve aktör Harry Styles Haziran 2018’de gerçekleştirdiği Gucci Tailoring kampanyasından sonra marka ile yeniden bir araya geldi. Göz alıcı renk ve desen seçimiyle cesur bir moda anlayışına sahip olan Styles, Gucci’nin yeni Pre-Fall 2019 koleksiyonu için Amerikalı yönetmen Harmony Korine’nin objektifine poz verdi. Kampanya için çekilen videonun sanat yönetmenliğini ise Christopher Simmond üstlendi.


İtalyan modaevinin yeni kampanyasında Styles gerçeküstü bir dekor eşliğinde Gucci’nin kreatif direktörü Alessandro Michele’nin “yeni resmi erkek gardırobuna bakış” anlayışını yansıtıyor. Fotoğraflarda bir domuzcuk, kuğular ve Roma büstlerinin dolup taştığı dekorda fuşya, mavi ve pembe renkli takım elbiseler ile poz veren Styles, erkek modasında yeni bir çağın başladığını haber veriyor.
24 yaşındaki başarılı müzisyen şimdiden günümüzün moda ikonlarının başında geliyor. Cinsiyet kimliklerinden bağımsız tarzı birçokları için bir devrim niteliğinde olsa da Styles aslında yeni nesil erkek modasına yön veriyor. Son yıllarda kırmızı halıda giydikleriyle adından çokça söz ettiren Styles, ilhanımı Mick Jagger gibi kendinden önceki rock yıldızlarından alarak 70’lerin ve 80’lerin moda anlayışını günümüze taşımayı başarıyor. Styles son olarak Met Gala’da Gucci imzalı tulumu ile kırmızı halıda boy göstermişti.