Haut à Courroies Revamp

27 Mart 2018

Haut à Courroies derisinin engebeli ve çapraz çizgili dokusu ve tok rengi ile 1920’lerden bugüne ışınlanan gerçek bir klasik İngiliz havası taşıyor.

“Bir zamanlar at arabasının iç döşemesi, kitap kapakları, çizmeler ve çantalar için kullanılan, markanın en eski derilerinden biri olan Volynka derisi, yeni bir koleksiyonla birlikte yeniden yorumlanıyor.”

Meşhur Plume bag de dahil olmak üzere Hermès, eski bir klasiği harika bir erkek aksesuarları koleksiyonuyla birlikte geri getiriyor.

Konuya biraz farklı bir yerden girelim: Geçen yılın en ilginç röportajlarından biri Drake’inki olabilir. Bu röportajın Hermès ile ne ilgisi olduğunu soracaksınız ki haklısınız. Şöyle ki, o meşhur röportajından sonra yeryüzündeki en büyük Hermès çanta koleksiyoneri olarak biliniyor Drake. Şimdi insan bir Hermès koleksiyonerinin bir rapçi değil, ‘dünyanın en büyük şirket sahiplerinden biri’ olmasını bekler, ama hatırlatalım; yıl 2018.

Grammy ödüllü sanatçı, kendisi için ya da annesi için değil, gelecekteki karısı için bir Hermès koleksiyonu oluşturuyor. Gelmiş geçmiş en iyi Birkin’leri açık artırmalardan ve özel koleksiyonlardan toplayan Drake için belli ki cömertliğin sınırı yok. Ve şimdi Drake’in koleksiyonuna -ve belki bu defa kendisi için- katacağı yeni bir çanta modeli sunuyor Hermès. Bir zamanlar at arabasının iç döşemesi, kitap kapakları, çizmeler ve çantalar için kullanılan, markanın en eski derilerinden biri olan Volynka derisi, yeni bir koleksiyonla birlikte tekrardan yorumlanıyor. Fiyatı istek üzerine satışta olacak olan Haut à Courroies ve 190 pound’a satılacak olan Ulysse defter kabı, derinin engebeli ve çapraz çizgili dokusu, tok rengi ve söylenene göre böcekleri uzak tutan ağacımsı kokusuyla, 1920’lerden bugüne ışınlanan gerçek bir klasik İngiliz havası taşıyor.