Hayallerin Ötesinde Bir Tatil: Hacienda Na Xamena

21 Temmuz 2022

Doğal manzaraları ve olağanüstü konaklama hizmetiyle Hacienda Na Xamena’da unutulmayacak bir Ibiza tatili.

Ibiza'daki en iyi tatil yerlerinden biri olarak bilinen Hacienda Na Xamena, yaklaşık yirmi yıldır Ibiza'daki ilk ve tek lüks beş yıldızlı otel olmasıyla ün kazanan özel bir destinasyon.


Konforun benzersiz deneyimlerle bir araya geldiği otelde; üç havuz, tenis kortu, futbol sahası, dünyaca ünlü bir Spa merkezi, sinema odası ve bilardo, dev satranç, çocuk alanı, oyun odası gibi birçok olanak bulunuyor.


Muhteşem bir manzaraya açılan odaları ile Hacienda Na Xamena, 77 oda ve süiti ile tüm misafirlerine, her ihtiyaca uygun bir tatil fırsatı yaratıyor. Ayrıca muhteşem Akdeniz manzarasını ve büyüleyici gün batımı manzaralarını kucaklayan Villa Na Xamena da dinlenmek ve doğal Ibiza'yı atmosferini deneyimlemek için konuklarına her türlü imkanı sağlıyor.


Ön bürodan misafir ilişkileri ekiplerine kadar, bu büyüleyici otelin tüm ekip üyeleri, konaklama deneyimini unutulmaz kılmak için çabalıyor. Yoga, yürüyüş, Wellness ve daha birçok aktiviteyle sizi karşılayan Hacienda Na Xamena, Ibiza’yı keşfetmek için muhteşem bir seçenek.