Hermès’nin yeni atletizm temalı filmi egzersizi stille tamamlıyor

19 Şubat 2021

Fransız moda evi Hermès, “Hermès Fit” koleksiyonuyla müşterilerini gündelik hayatlarında şıklıklarıyla tanımlanan sporcular olmaya davet ediyor.

Fransız moda evi Hermès, “Hermès Fit” koleksiyonuyla müşterilerini gündelik hayatlarında şıklıklarıyla tanımlanan sporcular olmaya davet ediyor. Kampanyanın tanıtım filmi, enerjik ve dinamik bir anlatımla koleksiyondaki ürünlerin çeşitliliğini sunuyor. 


Renkli ve canlı film, bir grup insanın Antik Roma dönemindeymiş izlenimi yaratan devasa sütunlarla desteklenen beton bir mekanda uzanmasıyla başlıyor ve ilk karede olduğu gibi esneyen sporcuların çekimiyle kapanıyor. Juniore’a ait “Magnifique,” şarkısı filme eşlik ederek çekimler arasındaki hareketi tamamlıyor.


Thierry Hermès, 1837 yılında markayı kaliteli deri koşum takım ve eyerleri üreten bir atölye olarak kurmuştu, yaklaşık 185 yıl sonra, marka şu anda geniş ayakkabı, çanta, takı ve giyim yelpazesini içeren repertuarını genişletmeye devam ediyor.

Hermès, Covid-19 salgını etkileri nedeniyle 2019’a kıyasla deri ürünler, hazır giyim ve aksesuarlar, saat ve mücevherlerden elde ettikleri gelirlerin düştüğünü fark etti — ivme kazanmak ve büyüme elde etmek için çalışırken Hermès marka stratejisinde yeni bir yaklaşım benimsiyor gibi görünüyor.