Hotel Les Roches Rouges ile Fransız Esintisi

17 Haziran 2022

Panoramik Akdeniz manzaraları, olağanüstü atmosferi ve pencereleri denize açılan konforlu odaları ile Hôtel Les Roches Rouges, Fransa kıyılarının en özel destinasyonlarından biri.

Estérel'in kırmızı kayaları ile masmavi deniz arasında, sahil boyunca ilerlerken karşınıza çıkan Hôtel Les Roches Rouges, yeşillikler arasında muhteşem bir Akdeniz rüyası.


Yemyeşil çamlarla çevrili otel; tuzlu su havuzu, odaları, restoranları, Spa deneyimleri, çatı katındaki havuz bölümü ile muhteşem Fransa manzaralarını bir araya getiriyor. Her odasında denize açılan özel balkonları veya teraslarıyla otel, huzur verici mavi tonlarını konaklama deneyiminin merkezine yerleştiriyor.


Değerli antika objeler, özenle seçilmiş kitaplar, sanat eserleri ve bitki zenginliği, estetik bir otel atmosferi vadederken Akdeniz mavisi, Estérel kırmızısı ve limon sarısı tonları eşsiz konaklama deneyiminin odağını oluşturuyor.


Bölgenin yöresel lezzetleri, otelin mutfağı için zengin bir ilham kaynağı. Günlük kara ve deniz mahsulleriyle hazırlanan gurme lezzetler, şefin yetenekli ellerinde otelin keyifli restoranı La Plage ve Michelin yıldızlı özel restoranı Récif için enfes tabaklara dönüşüyor.


Otel içi deneyimlerin yanı sıra Estérel dağlarındaki engebeli patikalarda bisiklete binmek veya Cap Dramont'un koruma altındaki sularında tüplü dalış yapmak gibi heyecan verici aktiviteler yapmak da mümkün.