Hotel Villa Cipressi’de Unutulmayacak Bir Tatil

10 Haziran 2022

Muhteşem Como Gölü'ne bakan Varenna köyünde yer alan Villa Cipressi; doğayla iç içe huzur dolu bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler için ideal bir destinasyon.

Muhteşem manzaralarıyla İtalya’nın dikkat çeken konumları arasında yer alan Villa Cipressi, konuklarına rüya gibi bir tatil imkanı sunuyor. 1400 ile 1800 yılları arasında inşa edilen, bahçe içerisindeki etkileyici yapı, doğrudan göle bakan odaları ile  Bellagio'nun ve gölün orta kısmının nefes kesen manzaralarını ziyaretçileri ile buluşturuyor.
2018 yılında tamamen yenilenen Villa Cipressi, Como Gölü'nün en güzel tarihi villalarından biri olarak konforu, estetik ve zarafetle bir araya getiriyor.


Muhteşem atmosferiyle başka bir zamana yolculuk ettiğinizi hissedeceğiniz bu tarihi konutta iki adet muhteşem restoran bulunuyor. Göl manzaralı Royal Gourmet ve Varenna'nın ana meydanına bakan Victoria Grill misafirlerine gurme lezzetler sunuyor. Otelin botanik bahçesindeki yolun ise adeta bir tasarım harikası olduğunu söylemek mümkün.Villayı çevreleyen olağanüstü botanik bahçesi, öne çıkan konumu ve benzersiz atmosferi ile Villa Cipressi, İtalya’nın en özel tatil noktaları arasında yerini alıyor.