Huzurlu Bir Buluşma: Amanoi

29 Temmuz 2022

Vietnam'ın güneydoğu kıyısında Nui Chua Ulusal Parkı ve Unesco Biyosfer Rezervi'nin arasında yer alan Amanoi, hayallerin ötesinde bir konaklama deneyimi sunuyor.

Yemyeşil bir manzarayı kucaklayan Amanoi, yeşille mavinin ortasında Vietnam kıyı şeridinin muhteşem bir parçası. Denize açılan sonsuzluk havuzu, göl kıyısındaki Aman Spa olanakları, özel altın kumlu plajı ve Vinh Hy Körfezi’ne bakan olağanüstü atmosferiyle Amanoi sınırsız bir konfor için misafirlerini Vietnam’a davet ediyor.Muhteşem bir ekosistemin ortasında konumlanan özel pavyon ve villalar, ağaç hattının üzerinden bakan kıvrımlı çatıları ve doğal mimarisiyle bölgenin doğasıyla tamamen bütünleşiyor. Spa merkezinde Vinh Hy Körfezi'nin kristal sularından yararlanılarak özel olarak hazırlanan tüm uygulamalar, Vietnam tasarımının zarafetinden ve sanatsal sadeliğinden ilham alıyor.


50 metrelik Beach Club havuzunun yanı sıra 20 metrelik, okyanusa bakan sonsuzluk havuzuyla Amanoi, kişisel vakit geçirmek isteyenler için ideal kaçış noktası.


Tepede konumlanan restoran ve havuzuyla ziyaretçilerini olağanüstü bir manzara eşliğinde gastronomik yolculuklarla buluşturan Amanoi, enfes Vietnam mutfağının yanı sıra seçkin uluslararası lezzetler vadediyor.