İbiza ve Formentera’da İlham Veren Tatil Noktaları

27 Nisan 2022

Çiftlik evlerinden butik otellere, İbiza ve Formentera’daki huzur dolu tatil noktalarını listeledik.

Çiftlik evlerinden butik otellere, İbiza ve Formentera’daki huzur dolu tatil noktalarını listeledik.


Nobu Ibiza Bay

Artık İbiza'da sıfırdan bir şey inşa etmek neredeyse imkansız olduğundan, otel grupları eski tatil mekanlarının kapanmasını beklemek zorunda kalıyor. Bu nedenle Nobu'nun sahipleri, Marina Botafoch'un hemen arkasında, geniş kumsalıyla dikkat çeken bir Talamanca otelini Nobu imzasıyla buluşturdular. Nobu Ibiza Bay’de konfor, rahatlık, deniz keyfi ve şıklığı bir arada bulabilirsiniz.


Etosoto, Formentera

Beş yıllık bir hazırlık süreci sonrasında misafirleriyle buluşan Etosoto, doğanın içinde muhteşem bir inziva alanı ve komünite merkezi sunuyor. Restore edilen çiftlik evi, yasemin, biberiye ve incir ağaçlarıyla dolup taşan yemyeşil bir bahçenin içerisinde, 9 odalı bir konaklamaa evine dönüştü. Etosoto aynı zamanda çeşitli atölyelere, film gösterimlerine, sergilere ve müzik çalışmalarına da ev sahipliği yapıyor.


Can Sastre, Ibiza

Harika bir butik otel deneyimi sunan Can Sastre, Santa Gertrudis’e on dakika uzaklıkta huzur dolu bir kaçış noktası. Sahipleri Bibi ve Ray’in kendi evinde konaklıyormuşsunuz hissi veren otel, gün batımlarını kucaklayan terası ve muhteşem yemekleriyle harika bir tatil deneyimi sunuyor.


Can Tres, Formentera

Herkesten uzakta, kuş cıvıltılarıyla dolu bir tatil keyfi arayanlar için, Can Tres üç farklı ev seçeneği ile bohem bir inziva alanı. Can Aire, Can Mar ve Can Terra isimli mimar tasarımı evler, konuklarına özel teraslarında taze pişmiş ekmek ve reçelden oluşan kahvaltı keyfi gibi mahremiyeti önemseyen imkanlar sunuyor. Portakal, limon ve zeytin ağaçlarıyla çevrili, tatlı bir yüzme havuzuna sahip Can Tres, mütevazi bir konaklama keyfi için doğru adres.